Kilka ĆWICZEŃ na uda i pośladki!

Mam dziś dla Ciebie kilka ĆWICZEŃ na uda i pośladki, które, jak ufam, pomogą Ci rozruszać Swoje ciałko na kwarantannie i zadbać o Swoje mięśnie i stawy.

Muszę Ci się przyznać, że często ze smutkiem obserwuję kobiety związane z Kościołem, które wyznają wiarę w Jezusa, poświęcają dużo czasu na modlitwę, angażują się w życie parafii, lecz… ich wygląd zewnętrzny nie wskazuje na ich głęboką świadomość tego, KIM SĄ! 

Jeśli wiem, kim jestem, to wiem, jak mam żyć! Skoro więc jesteśmy Córkami Króla, to wiemy, że potrzebujemy o siebie DBAĆ! Nie tylko w wymiarze duchowym i psychicznym, ale także tym fizycznym! 

Niestety ten ostatni obszar jest często zaniedbany, pomijany i nieuporządkowany wśród osób wierzących. Oczywiście, powiesz mi, że ciało NIE JEST NAJWAŻNIEJSZE! I to jest racja. Wciąż jednak ma ono ogromną wartość i wymaga należytej troski, bo jest ŚWIĄTYNIĄ DUCHA ŚWIĘTEGO!

Tymczasem w całym naszym zabieganiu, troskach o pracę, rodzinę, dom zapominamy, że czasem potrzebujemy ZAWALCZYĆ też o dobro dla naszego ciałka!

A jak jest u Ciebie?

Czy widzisz u siebie momenty, w których dotyka Cię opisane “zaniedbanie”?

Brakuje Ci czasu na troskę o wszystkie sfery życiowe naraz? 

A co jeśli… możesz dbać o CAŁĄ SIEBIE, łącząc wymiar duchowy-psychiczny i fizyczny w jednym działaniu…?

Ufam, że te kilka ĆWICZEŃ na uda i pośladki, które na dzisiaj dla Ciebie przygotowałam, pomogą Ci rozruszać Swoje ciałko na kwarantannie i zadbać o Swoje mięśnie i stawy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Uwielbiaj Tańcem
razem z nami!

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o promocjach i wydarzeniach ze świata Tańca Uwielbienia!

Klikając w powyższy przycisk wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu otrzymywania informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach od Worship Style sp. z o.o., zgodnie z polityką prywatności. W każdej chwili masz prawo do usunięcia danych, ich poprawy i wypisu.