POSTAW SWÓJ PIERWSZY KROK
W TAŃCU UWIELBIENIA

Odbierz darmowe nagranie układu choreograficznego  i naucz się go razem ze mną! Daj sobie szansę i wytańcz Bogu swoje uwielbienie!

Klikając w powyższy przycisk wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu otrzymywania newslettera oraz informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach od Worship Style sp. z o.o., zgodnie z polityką prywatności. W każdej chwili masz prawo do usunięcia danych, ich poprawy i wypisu.

Co da Ci to nagranie?

UKŁAD TANECZNY

Czy tańczyłaś kiedyś salsę dla Jezusa? Nie? W takim razie masz niepowtarzalną okazję!
Pokażę Ci choreografię do piosenki „Chcemy tańczyć”,
w której odpowiemy na miłość Pana Boga
całym naszym ciałem”.

KROK W WIERZE

Poznany układ będzie zilustrowaniem Psalmu 117, który mówi, aby "wychwalały Pana wszystkie narody i wysławiały go wszystkie ludy!". Możesz tym tańcem oddać chwałę Bogu ze wszystkich swoich sił, nawet jeśli nie masz doświadczenia tanecznego!

WOLNOŚĆ

Możesz przyjąć bezwarunkową akceptację Boga, Który nieustannie patrzy na Ciebie z miłością. Nie musisz tańczyć idealnie, by ucieszyć się swoim tańcem i ciałem, które jest Świątynią Ducha Świętego!

Kto będzie Cię uczył?

Instruktorka Tańca i założycielka Szkoły Tańca Uwielbienia Worship Style.

Odpowiadała za oprawę taneczną na wydarzeniach:
ŚDM 2016, Jezus na Stadionie oraz Stadion Młodych, przygotowując ponad 200 tancerzy do prowadzenia uwielbieniowej animacji na Stadionie PGE Narodowy.

Od wielu lat prowadzi zajęcia i warsztaty uwielbienia Boga tańcem
w całej Polsce.

Spróbuj. Zacznij już teraz. 💃

Te materiały pomogą Ci rozpocząć przygodę z tańcem i rozruszać swoje zastygłe ciało.

Klikając w powyższy przycisk wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu otrzymywania newslettera oraz informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach od Worship Style sp. z o.o., zgodnie z polityką prywatności.
W każdej chwili masz prawo do usunięcia danych, ich poprawy i wypisu.

Copyright 2024 Worship Style – Polityka prywatności